Hidrolik Pompa Logo  
 
Ana Sayfa
Hakkımızda
Teknik Destek
Bize Ulaşın
B & C LOGO
BV Serisi
BQ Serisi
TQ/TV Serisi
HQ Serisi
B1/B2 Serisi
CAT Serisi
 
 
 

B & C PALETLİ POMPALAR

B&C, 17 yıldan fazla bir süreden beri tüm çeşitleriyle sabit deplasmanlı pompaları üretmektedir. B&C ürünleri yerel distribütörler ve iki şubesi B&C Fluid Power ve Hidraulica B&C do Brasil Ltda’nın network ağ sistemi sayesinde 40’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. B&C hidrolik alanında ISO 9001 Kalite Sertifikasını almaya hak kazanan ilk firmalardan birisidir.

Kalite standardındaki maksimum tutarlılığı garanti etmek için her ürün bilgisayar destekli test düzeneklerinde zorlu bir son testten geçmektedir. Ayrıca her kartriç yıllar sonra takip edilebilmesi için bir seri kod numarası ile işaretlenmektedir. Ürünlerinin yüksek kalite seviyesi sayesinde, B&C’nin müşterileri arasında çok sayıda dünyanın lider hidrolik firmaları yer almaktadır. B&C’nin geniş ürün yelpazesi, farklı uygulamalarda kullanılabilen pompaları içermektedir; endüstriyel, mobil, tarım ve balıkçılık endüstrisi gibi….

B&C’nin ürettiği paletli pompa ve kartriç takımları Caterpillar ve Vickers ile mükemmel bir şekilde birebir değiştirilebilmekte ve aynı hatta daha yüksek seviyede kalite ve ömür standartlarını garanti etmektedir.

B & C
 
Copyright © 2008 Hidrolik Pompa.net Telif Haklari HIDRO-NORM' a Aittir.
Tel: 0212 222 06 07 ( pbx ) Mail: info@hidro-norm.com.tr